"קסטיאל" נוסדה ע"י אפרים קסטיאל בשנת 1942 .
החברה, שהחלה כמפעל של איש אחד בעל רצון להצליח, ללמוד ולהשתנות, הפכה במהלך השנים למותג עיצוב אולטימטיבי.
המקצועיות, החדשנות, הניסיון והידע הרב שצברה החברה עם השנים, מיצבו את קסטיאל כשם דבר בתחומה- כמקום בו נפגשים אסתטיקה, עסקים ומשפחתיות.
בעשרות השנים שיבואו, עתידה המרפדייה הקטנה לשנות את פניה לבלי היכר ולהפוך למוסד, ממובילי תרבות העיצוב בארץ: "אפרים קסטיאל ובניו בע"מ".

בית העיצוב קסטיאל מציע ללקוחותיו שני מותגים בתחום הריהוט והעיצוב:
בבית "קסטיאל" בתל אביב 38 חללים המשלבים רהיטים, אביזרים ופריטי אמנות, מתחדשים תדיר ומייצרים אמירות של סגנון חיים, יצירתיות, העזה ואסתטיקה. הפילוסופיה העומדת בבסיס פעילות החברה מבקשת ליצור את העיצוב האופטימאלי והאישי ללקוחותיה בארץ ובעולם, ולקפל בתוכו את האיכות, הידע, הניסיון והמומחיות שצברה במהלך 70 שנות קיומה.

רשת הריהוט "קסטיאל AS-IS"הוקמה במטרה להפוך את העיצובים והקלאסיקות של קסטיאל לנגישים לקהל הרחב על ידי ייצור בסדרות ובמידות קבועות יחד עם הניסיון, האיכות והמילה האחרונה בכל הקשור בעיצוב וריהוט הבית, עם צוות מעצבים מנוסה ופריטים המתחדשים תדיר. המחירים שווים לכל נפש ומותאמים לקהל הרחב.
במתחם העיצוב שלה מפעילה החברה גם חנות אביזרים ופריטי עיצוב אשר נבחרים בקפדנות מכל העולם, "קסטיאל לקט", מקיימת בו קורסי עיצוב, וכן מציעה אולם אירועים ייעודי לאירועים פרטיים ועסקיים לקהל הרחב.


קסטיאל

חנות המותג בתל אביב משמשת כמוזיאון עיצוב חי
לרהיטי יוקרה מעוצבים בהתאמה אישית

לצפיה לחץ כאן >


קסטיאל AS IS

רשת חנויות לעיצוב הבית בפריסה ארצית
של מגוון פרטי ריהוט ואביזרים ייחודיים לבית

לצפיה לחץ כאן >


לקט קסטיאל אביזרים

מגוון מוצרים נלווים לריהוט שנאספו בקפידה
ומשתלבים בחללי הבית באסטתיות עיצובית גבוהה

לצפיה לחץ כאן >


קסטיאל אירועים

אולם ארועים באווירה איכותית בצמוד למתחם קסטיאל רהיטים,
משמש לארועי בוטיק ואירועי קונספט

לצפיה לחץ כאן >